KONST / Litografier / Färglitografi 14666347
nr 1466 6347
Färglitografi
Nils E Johansson, golfklubbor. Signerad och numrerad. Färglitografi. Bladets mått: 64x12 cm, yttermått inklusive ram: ca 75x22 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:58:50
8/5 22:33:11